MIMO Web Agency specialiste dans le creation de sites internet: Création de site Internet, Système e-commerce, Système CMS
Hébergement, Référencement, Création de logos

[baner fr poprawiony]ffffff
à propos de nous nos offres notre portfolio e-mail on-line Praca Opinie nous contacter
 

nos offres » Système e-commerce » Integracja sklepów z aukcjami Allegro

sklep internetowy zintegrowany z Allegro

Jeśli masz już swój sklep internetowy, a oprócz tego prowadzisz również sprzedaż za pośrednictwem aukcji Allegro, warto abyś zainwestował w swój czas i zamówił u nas moduł integrujący Twój sklep internetowy z serwisem Allegro!

Moduł ten pozwala na prezentowanie  wybranych produktów z szerokiej oferty sklepu na portalu aukcyjnym Allegro.pl
Jest to niezbędna funkcja dla sklepów prowadzących sprzedaż jednocześnie przez sklep jak i aukcje allegro.pl

 

Oferujemy:


Projekt szablonu Allegro
- zgodny z grafiką sklepu internetowego

- cięcie szablonu Allegro i optymalizacja – dostosowane do wymogów Allegro
- instalacja szablonu w koncie klienta Allegro
- szablon posłuży jako układ graficzny wystawianych aukcji

Oprogramowanie integrujące sklep internetowy z Allegro

Moduł integracyjny z Allegro.pl,  umożliwia pobranie większości  danych niezbędnych do wystawienia aukcji z karty produktu istniejącego w sklepie.
Oto pola edytowalne z panelu sklepu dotyczące aukcji:

Tytuł aukcji,
kategoria, w której  aukcja ma zostać wystawiona,
edytowalny opis aukcji z możliwością zamieszczania zdjęć.
czas trwania aukcji,
data rozpoczęcia aukcji
data zakończenia aukcji
liczba oferowanych sztuk,
cena Kup Teraz,
cena minimalna
cena wywoławcza,
sposób dostawy,
formy płatności.

w cmsMIMO, w dziale edycji produktu (karta produktu), zamieszczamy funkcję ‘wystaw na Allegro’  - kliknięcie na tę opcję sprawia, że przedmiot automatycznie zostaje wystawiony w Allegro (tam również będą zamieszczone: zdjęcia i opis produktu);
w cmsMIMO będą musiały zostać uzupełnione takie informacje jak:
czas trwania aukcji, inne – wymuszane przez Allegro oraz E-bay;

System CMS będzie też śledził czas trwania aukcji, w przypadku jeśli aukcja dobiegnie końca lub przedmiot aukcji zostanie zakupiony, system odnotuje tą informację w odpowiednim module cmsa, zawierającego historię aukcji (np. w dziale trwające aukcje, sprzedane przemioty, itd.) Dodatkowo cms będzie generował automatycznie powiadomienia o zakończeniu aukcji bądź o zakupie przedmiotu aukcji (niezależnie od powiadomień wysyłanych przez Allegro).


Integracja z aukcjami Allegro -  p o d s u m o w a n i e

Potrafimy usprawnić i zautomatyzować Twoją sprzedaż prowadzoną przez Internet.Oferujemy Ci oprogramowanie umożliwiające wystawianie produktów wprost z oferty Twojego sklepu internetowego do serwisu Allegro jako aukcję on-line. Nasza oferta obejmuje 4 wątki:


-> Produkty:
Wystawianie produktów odbywa się poprzez zaznaczenie produktu z oferty sklepu w panelu administracyjnym. Wszystkie dane o produkcie są następnie eksportowane i wystawiane w atrakcyjnej szacie graficznej na aukcjach. Po wygranej tworzy się zamówienie i zmiania stan magazynowy produktu.

-> Klienci
Informacje o zwycięzcy aukcji wysyłąne są przez nasz program do bazy Twojego sklepu internetowego - co możesz obserwować w panelu administracyjnym swojego sklepu. Umożliwia to proste wystawienie faktury - gdyż poszczególne dane zwycięcy zapisywane są w dziale 'Klienci', dzięki czemu każdy klient z Allegro znajduje się w bazie Twojego sklepu internetowego.

-> Zamówienia

Zakończona aukcja zapisywana jest w panelu administracyjnym sklepu, jako nowe zamówienie posiadające swój kod i status zamówienia. Sklep internetowy wysyła automatyczne komunikaty do zwycięzcy aukcji o poszczególnych zmianach statusu zamóienia (np. w trakcie realizacji, przygotowane do wysyłki, opłacone, zrealizowane)

-> Promocja i Wizerunek

Profesjonalne aukcje Allegro to przede wszystkim reklama Twojej firmy, jej usług i produktów. Dbaj o wizerunek w sieci a szybko przekonasz się o tym, jak ogromne korzyści zaczniesz osiągać ze sprzedaży on-line. Dobra oprawa graficzna aukcji - najlepiej zintegrowana z grafiką Twojego sklepu internetowego - szybko zaowocuje dużym zainteresowaniem ze strony allegrowiczów.

 

 


Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty lub chciałbyś uzyskać kosztorys -> skontaktuj się z nami