Indywidualne sklepy internetowe - nazywamy sklepami internetowymi szytymi na miarę. Oferta MIMO.PL to wyspecjalizowane sklepy internetowe dla każdej branży. W ciągu 10 lat swojej działalności wykonaliśmy kilkaset indywidualnych sklepów internetowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy

Sklepy Internetowe Łódź

O nas Oferta Portfolio Promocje Praca Opinie Kontakt
 

Sklepy Internetowe Łódź » Sklepy Internetowe MIMO.PL » Mam już sklep internetowy - jak mogę zmienić jego oprogramowanie na MIMO?

Posiadasz sklep internetowy?

Jeśli Twój obecny sklep internetowy nie spełnia Twoich oczekiwań, był tworzony dawno temu, lub ktoś wykonał go niedbale albo po prostu używasz szablonu sklepu, który przestał spełniać swoją rolę i oczekujesz teraz czegoś znacznie więcej od swojego sklepu internetowego, zdaj się na fachowców MIMO.

Wymień dotychczasowy sklep, na MIMO Sklep Internetowy:

Najwyższy czas aby Twój e-biznes zaczał przynosić prestiż Twojej firmie. MIMO.PL daje Ci możliwośc wymiany starego sklepu internetowego na nowy, przyjazny i funkcjonalny dla Internautów. Otwórz sklep internetowy zgodny z najnowszymi trendami i bądź o krok do przodu od konkurencji. Sklep internetowy MIMO sprawi, że wszelkie indywidualne oczekiwania jakie masz w stosunku do sklepu internetowego staną się realne!

Przechodząc na MIMO Sklep Internetowy, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i doradztwo. Zapewniamy Ci również płynną obecność w sieci, a wymiana oprogramowania sklepu na sklep MIMO odbędzie się  profesjonalnie i bezstratnie. Co to oznacza? Przede wszystkim, że zmieniając oprogramowanie na nowe, możesz liczyć na:

- przeniesienie bazy produktów z poprzedniego sklepu do MIMO Sklepu

- przeniesienie zdjęć produktów z poprzedniego sklepu do MIMO Sklepu Internetowego

- przeniesienie wszystkich tekstów i informacji

- bezpieczny i niezawodny hosting

 

 

Zapraszamy!