Pracownia Kreatywna MIMO Łódź - nasze Portfolio:

projektowanie stron internetowych, strony www i sklepy internetowe Łódź

O nas Oferta Portfolio Promocje Praca Opinie Kontakt
 

Portfolio

 

Pracownia Kreatywna MIMO.PL :: Przedstawiamy wybrane realizacje: strony www, serwisy internetowe i sklepy internetowe

 

 

Aktualności

Projektowanie stron internetowych - zobacz serwis

Projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy KAPILAR

Pierwsza strona internetowa jaką wykonaliśmy dla firmy Kapilar - Producenta Szkła Użytkowego, Dekoracyjnego i Laboratoryjnego. Serwis przedstawia ofertę, zdjęcia, aktualności z życia firmy a także dział 'Download' z którego można pobrać wzory dokumentów i oraz światowe mapy. Ciekawą opcją wykonaną w serwisie jest również "Termometr Kapilar", który pozwala sprawdzić temperaturę niemal w każdym miejscu na świecie. Projekt strony internetowej wykonany został w pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej i francuskiej, z których każda posiada własną odrębną kolorystykę. Do witryny zaprojektowaliśmy również CMS.MIMO - program umożliwiający naszemu Klientowi zarządzanie treścią strony internetowej on-line. 
hosting, pozycjonowanie, projektowanie stron internetowych - zobacz serwis

Projektowanie i wykonanie www dla firmy ET pakowanie i konfekcjonowanie

Realizacja: Październik 2005

Strona www zaprojektowana i stworzona we Flashu. Stanowi ofertę firmy ET Promo w skład której wchodzą: produkcja opakowań, organizowanie kampanii promocyjnych, etykietowanie, konfekcjonowanie. Witryna składa się z wielu elementów dynamicznych oraz dźwięku co nadaje jej finezyjny charakter. W serwisie znajdą Państwo dokładną mapę z lokalizacją ET, formularz kontaktowy, liczne zdjęcia, a przede wszystkim szczegółowe informacje na temat misji przedsiębiorstwa i jego oferty. Strona WWW w technologii Flash i Hosting: MIMO Łódź 
Projekt i wykonanie sklepu internetowego z bielizną damską Konrad

Projekt i wykonanie sklepu internetowego z bielizną damską Konrad

Realizacja: Wrzesień 2005

Naszą pracę stanowiło zaprojektowanie grafiki i wykonanie oprogramowania e-sklepu. Efektem naszych działań jest sklep internetowy zawierający pełną ofertę marki Bielizna Konrad z możliwością robienia zakupów detalicznych lub hurtowych. Poszczególne etapy naszej pracy to m.in. stworzenie katalogu on-line, wykonanie wyszukiwarki umożliwiającej internautom szybko trafiać do konkretnych towarów. Duży nacisk położyliśmy na prezentację produktów, które można oglądać jako odrębne propozycje lub łączyć w kompletne kolekcje bielizny.
Sklep powstał w połączeniu z oprogramowaniem CMS.MIMO, które umożliwia naszemu Klientowi w pełni zarządzać sklepem internetowym w zakresie dodawania kategorii głównych i podkategorii, ustalania promocji w sklepie, edycji wszelkich treści, cen i zdjęć występujących w serwisie.
Przeprowadziliśmy również pozycjonowanie strony i sklepu internetowego w wyszukiwarkach. Dzięki naszej pracy sklep zajmuje pierwsze miejsca na google.pl oraz innych wyszukiwarkach dla zakontraktowanych słów kluczowych. Projektowanie WWW CMS i Hosting: MIMO Łódź tworzenie sklepów internetowych dla firm. 
Projekt i wykonanie stronyj WWW dla firmy DIMA - producent odzieży dziecięcej

Projekt i wykonanie stronyj WWW dla firmy DIMA - producent odzieży dziecięcej

Zaprojektowana przez nas witryna oprawiona została w stonowaną, pastelową szatę graficzną. Dzięki przejrzystej nawigacji internauci mogą poruszać się po całym serwisie w niezwykle intuicyjny sposób. Strona zawiera informacje na temat działalności firmy DIMA, która jest producentem odzieży dziecięcej i młodzieżowej oraz ciekawie skomponowaną galerię zdjęć z najnowszymi kolekcjami odzieży dziecięcej. Projekt oparliśmy na oprogramowaniu CMS, które umożliwia naszemu Klientowi samodzielną aktualizację strony oraz zmianę tekstów i zdjęć na poszczególnych podstronach. Kreacja WWW i hosting: Mimo.

  
Tworzenie serwisów internetowych - zobacz serwis

Strona WWW dla posła Parlamentu Europejskiego

Realizacja: Czerwiec 2005

W czerwcu dokonaliśmy zmiany oprawy graficznej strony posła Parlamentu Europejskiego. Pierwotną wersję strony tworzył nasz projekt, który powstał dokładnie rok temu. Teraz nasze zadanie polegało na dodaniu do serwisu kilku nowości technicznych i wizualnych zespolonych w dynamiczny serwis internetowy. Dużą wartością strony jest obecnie dział "Porady ekspertów", w którym można skonsultować się z radcami prawnymi w kwestiach związanych z Unią Europejską i jej krajami, a także wyjazdami i pracą.
Całość serwisu została zrealizowana przy użyciu systemu zarządzania treścią CMS, dzięki czemu nasz Klient może dowolnie zmieniać tekst, zdjęcia i inne elementy swojej strony. Projekt serwisu www, realizacja CMS, i hosting: MIMO.

  
Nowy serwis WWW dla firmy Ardis - ochrona roślin, ekologia

Nowy serwis WWW dla firmy Ardis - ochrona roślin, ekologia

Realizacja: Luty 2005

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej naszego Klienta - Ardis Sp. z o.o. Firma podejmuje się kompleksowej lub częściowej ochrony różnorodnych obiektów i roślin przed szkodnikami przy zastosowania specjalistycznych metod, włącznie z demonstracją, serwisem i prowadzeniem szkoleń w zakresie stosowanych urządzeń. Strona internetowa podkreśla misję firmy, jaką przede wszystkim jest ratowanie kasztanowców przed atakującymi je szkodnikami. Projekt www i wykonanie strony internetowej oraz hosting: MIMO Łódź. 
Projekt i wykonanie serwisu internetowego dla Wyższej Szkoły Informatyki - OSiR Angelica

Projekt i wykonanie serwisu internetowego dla Wyższej Szkoły Informatyki - OSiR Angelica

Realizacja: styczeń 2005

Strona www dla wyższej szkołyWyższa Szkoła Informatyki w Łodzi zleciła nam wykonanie sportowego serwisu WWW dla swojego Ośrodka Sportu i Rekreacji "ANGELICA". Naszym celem było stworzenie portalu będącego źródłem wiedzy dla osób dbających o swoją sylwetkę i interesujących się sportem, oraz dostarczenie potencjalnym klientom pełnych informacji o oferowanych przez Ośrodek usługach i atrakcjach. Witryna zawiera mnóstwo zdjęć, zatem przed pierwszą - realną - wizytą, mogą Państwo dokładnie obejrzeć Osir Angelica.
Serwis zawiera wiele ciekawych elementów - np. aktualności sportowe, sondy, systemy newsów, formularze www, newsletter.
Witryna posiada cztery wersje językowe: polską, angielską, niemiecką, francuską. Do projektu graficznego dołączyliśmy Panel CMS.MIMO dzięki któremu nasz klient ma pełną kontrolę nad zawartością strony www. Całość: grafikę oraz oprogramowanie CMS, zrealizowaliśmy używając najnowszych technologii.
Projekt www i cms: Mimo  Dobre Strony InternetuTAGI:
strony internetowe WYKONANIE STRONY DLA SZKOŁY projekt strony dla ośrodka rekreacji

 
Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Realizacja: Październik 2004

Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy Instalator. Budując serwis kierowaliśmy się firmową kolorystyką Klienta. Charakter strony podkreśliliśmy stosując specyficzne elementy graficzne. Godny polecenia jest dział "Porady", w którym znajdą Państwo mnóstwo praktycznych ciekawostek. Zapraszamy też do "Galerii", w której szczegółowo poznają Państwo proces powstawania instalacji elektrycznych i luksusowego oświetlenia wnętrz domów, ogrodów i klubów.

  
strony interetowe: Winoteka Łódź

Projekt i wykonanie strony internetowej dla importera win, firmy Winoteka

Realizacja: Wrzesień 2004

Zaprojektowanie strony internetowej dla firmy Winoteka Skład Win i Szampanów było dla nas prawdziwą przyjemnością. Pracę zakończyliśmy sukcesem w postaci oryginalnego projektu graficznego strony internetowej oraz sklepu, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w wina i szampany z całego świata. Za sprawą ciekawostek zawartych w Poradniku Winiarskim, składanie zamówień będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Serwis wykonaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej. Projekt www, wykonanie e-sklepu oraz hosting: Mimo.

 TAGI:
Projektowanie stron wina, strona dla importera win, serwisy www, strony internetowe z cms

 
Projektowanie internetowych - zobacz serwis

Obsługa WWW: Dobre Radio 106 FM

Realizacja: Kwiecień 2004


Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych i hosting. Dobre Radio 106 FM skorzystało z naszej oferty w zakresie hostingu. Serwis spełnia funkcję informacyjną i rozrywkową. tworzenie serwisów www Łódź hosting Łódź rejestracja domen lodz.pl