O nas Oferta Portfolio Promocje Praca Opinie Kontakt
 

Szczegóły realizacji

sklepy internetowe Lodz: meble włoskie - Ragno

Projekt i stworzenie sklepu internetowego z meblami włoskimi dla Firmy Ragno

Realizacja: 4 tygodnie

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą realizację: sklep internetowy z meblami włoskimi Ragno. W ofercie sklepu znajdują się ekskluzywne meble włoskiej firmy Fratelli Pavanello Mobili s.n.c.
Sklepy Internetowe wykonujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszego Klienta - stąd duży nacisk położyliśmy na ciekawy projekt graficzny. Na layout sklepu Ragno-Meble.pl składa się oryginalna szata graficzna, zaprojektowania w taki sposób, aby w jak najlepiej mogła podkreślić elegancki styl ekskluzywnych mebli włoskich podzielonych na kolekcje.

W ramach zamówienia wykonaliśmy dla Klienta:
- szereg projektów graficznych, z których wybrany projekt, został doszlifowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta
- panel administracyjny CMS służący do zarządzania treścią sklepu (galerie zdjęć, produkty, nowości, kolekcje mebli, podstrony informacyjne, obsługa zamówień, baza klientów sklepu, mailing reklamowy)
-galerię zdjęć umożliwiającą prezentację kolekcji producenta
- projekt i wykonanie szablonu Allegro

 

Projekt i stworzenie sklepu internetowego z meblami włoskimi dla Firmy Ragno Projekt i stworzenie sklepu internetowego z meblami włoskimi dla Firmy Ragno

Projekt i stworzenie sklepu internetowego z meblami włoskimi dla Firmy Ragno Projekt i stworzenie sklepu internetowego z meblami włoskimi dla Firmy RagnoTAGI:
tworzenie sklepów internetych, aplikacje, hosting, projektowanie sklepów Łódź, sklepy internetowe z meblami