O nas Oferta Portfolio Promocje Praca Opinie Kontakt
 

Projektowanie stron internetowych Lodz

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
I STRONY WWW w MiMO Multimedia ŁódźRdzeń oferty MIMO Multimedia to projektowanie stron internetowych i tworzenie serwisów www.
Historia naszej firmy to 8 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych i grafiki spełniającej indywidualne oczekiwania Klientów.

Serwis www to miejsce, w którym można przedstawić szczegółową informację o firmie i jak i o produktach lub usługach. Skuteczność marketingowa strony internetowej w dużym stopniu zależy od pomysłowego projektu graficznego i dopasowanej do potrzeb struktury witryny. Dlatego najpierw dokładnie ustalamy cele jakie mają być zrealizowane dzięki stronie www i do jakich odbiorców chcą Państwo trafić prezentując firmowe strony internetowe. Następnie graficy MIMO wykonują wstępne projekty graficzne.

Technologii, w których wykonujemy strony www jest wiele. Zaczynając od najprostszego języka HTML z dodatkiem skryptów Java-Script, przez interaktywne strony Flash, po rozbudowane systemy internetowe i zaawansowane sklepy i aplikacje bazodanowe.
MIMO Multimedia daje swoim Klientów gwarancję niepowtarzalności graficznej zamówionej strony internetowej.


Jeśli mają Państwo ochotę zaktualizować lub przebudować graficznie swoją dotychczasową stronę internetową, z przyjemnością podejmiemy się jej modernizacji. Aby otrzymać ofertę lub wstępny kosztorys, prosimy o kontakt >>

Przykłady naszych realizacji:

Krawaty jedwabne
Projekt i oprogramowanie e-commerce: KrawatyJedwabne.pl

Kategoria: Projektowanie stron internetowych , Tworzenie sklepów internetowych
tworzenie sklepów internetowych oprogramowanie e-commerce
Nasza najnowsza realizacja to strona www oraz sklep internetowy KrawatyJedwabne.pl
Serwis wyróżnia klasyczna i elegancka szata graficzna nawiązująca do profilu działalności firmy, oferującej krawaty.
Opcje: system promocji i hitów sprzedaży, newsletter, komentarze produktów, prezentacja komentarzy Allegro, logowanie i rejestracja klientów sklepu, płatności on-line.

Zarówno sklep internetowy jak i strona www wyposażone zostały przez nas w Panel CMSmimo co umożliwia naszemu Klientowi w pełni zarządzać sklepem internetowym w zakresie dodawania kategorii głównych i podkategorii, ustalania promocji w sklepie, edycji wszelkich treści, kontaktów, cen, a także edycji kosztów przesyłki, wag, ustalania hitów sprzedaży i wysyłania przesyłek reklamowych do klientów sklepu.

Projekt i hosting + oprogramowanie sklepu internetowego i panel do zarządzania treścią :
Mimo Multimedia Łódź.


Holowla Kotów
Wykonanie strony internetowej: dla Hodowli Kotów Maine Coon

Kategoria: Projektowanie stron internetowych , Projektowanie logo , CMS, Hosting

projektowanie stron internetowych : serwis www dla hodowli kotów
W tym miesiącu stworzyliśmy serwis www.Querer.pl, który prezentuje profesjonalną hodowlę kotów rasy Maine Coon. Osnową witryny jest oryginalny projekt graficzny.
Strona wyposażona została w panel CMS dzięki czemu nasz Klient może w pełni edytować jej treść i dodawać nowe działy oraz galerie zdjęć. Serwis zawiera wiele ciekawostek związanych z prezentowaną rasą kotów oraz informacje o nowo narodzonych kociętach, plany wystaw i kocie rodowody.
Do naszych prac należało także wykonanie logo firmowego. Całość zainstalowaliśmy na serwerach mimo.pl. Zapraszamy do odwiedzin witryny!
Projekt i hosting: Mimo Multimedia Łódź.Producent garniturów
Projekt i wykonanie strony internetowej: dla Producenta Garniturów

Kategoria: Projektowanie stron internetowych i tworzenie stron www

Tworzenie stron internetowych: srona dla EuroSuitsZakończyliśmy prace nad serwisem www.EuroSuits.pl i kilka dni temu uruchomiona została strona internetowa  tego producenta garniturów. Wykonany przez nas serwis prezentuje firmę i ofertę Eurosuits. Witryna zawiera elementy animacji flash a także anglojęzyczną wersję językową.
Stronę internotową wyposażyliśmy w oprogramowanie CMSmimo dzięki czemu nasz klient może dowolnie edytować zawartość podstron EuroSuits.pl jak i dodawać nowe działy i zdjęcia.
Projekt i wykonanie strony internetowej, hosting + cms : MIMO Multimedia.Amelia Projekt i wykonanie sklepu internetowego: bielizna damska Amelia
Kategoria: Sklepy internetowe: Tworzenie sklepów internetowych , CMS i bazy danych

projekt i wykonanie sklepu internetowego z bielizną Uruchomiliśmy sklep internetowy : www.Amelia.SklepBielizna.pl . Naszą pracę stanowiło zaprojektowanie grafiki i wykonanie oprogramowania e-sklepu. Wykonany przez nas sklep internetowy wyróżnia się przyjazną grafiką i  intuicyjną funkcjonalnością.
W sklepie można robić zakupy detaliczne jak i hurtowe (opcja dostępna tylko i wyłącznie po autoryzacji hurtownika). Obecnie ofertę sklepu stanowią głównie produkty marki "Bielizna Konrad", ale sklep będzie sukcesywnie rozbudowywany o kolejnych producentów bielizny. 

Pracując nad sklepem Amelia, duży nacisk położyliśmy na wyposażenie go w odpowiednie narzędzia, które gwarantują  sukces w sieci:
- moduł "mimoMAILING" -> umożliwia przeprowadzanie profesjonalnych mailingów reklamowych do internautów sklepu, jak i tworzenie w sklepie bazy mailingowej, oraz zarządzanie danymi osobowymi.
- panel "mimoCMS" -> oprogramowanie CMS.MIMO umożliwia naszemu Klientowi w pełni zarządzać sklepem internetowym w zakresie dodawania kategorii głównych i podkategorii, ustalania promocji w sklepie, edycji wszelkich treści, kontaktów, cen, a także rozmiarów i kolorów bielizny jak i wszelkich zdjęć występujących w serwisie.
- moduł "mimoLOL" -> program lojalnościowy dla internautów robiących zakupy w sklepie internetowym. Umożliwia zbieranie punktów i ich późniejszą wymianę na nagrody z katalogu nagród.
- moduł "mimoSTAT" -> oprogramowanie przeznaczone do monitorowania pozycji sklepu w wyszukiwarkach oraz skuteczności internetowych kampanii reklamowych
Projektowanie WWW CMS e-commerce i Hosting: MIMO Multimedia Łódź
Forneby
Wykonanie strony internetowej:  firmy Forneby Polska Sp. z o.o.

Kategoria: strony WWW

strony internetowe łódź: projektowanie dla firmy FornebyRuszyła zaprojektowana przez nas strona internetowa firmy Forneby. Serwis jest dwudzielny i składa się z działu "Drewno" oraz z działu "Podłogi" - dzięki czemu oferta naszego Klienta przedstawiona w czytelny i zarazem prosty sposób. Dział "Drewno" prezentuje firmę Forneby jako importera wysokiej jakości szwedzkiego drewna. Z kolei w dziale "Podłogi" można zapoznać się z oferowanymi przez forneby usługami związanymi z podłogami z drewna naturalnego.
Projekt i wykonanie strony www: Mimo Multimedia Lódź, projektowanie stron internetowych, strony WWW CMS, e-commerce i Hosting


Neony
Projekt i wykonanie sklepu internetowego: e-neony.com

Kategoria: Projektowanie sklepów internetowych, CMS, aplikacje bazodanowe

projektowanie sklepów internetowych tworzenie e-sklepów: e-neony.com
MIMO.pl uruchamia e-neony.com - pierwszy w Polsce sklep internetowy z neonami. Do naszych prac należało zaprojektowanie grafiki projektu oraz wykonanie i wdrożenie indywidualnego oprogramowania sklepu, wraz z częścią administracyjną (CMS).
Całość wykonana w kilku wersjach językowych, które właściciel sklepu może samodzielnie edytować .
Sklep umożliwia zakupy detaliczne lub hurtowe dla zarejestrowanych partnerów.
Właściciel sklepu ma możliwość wysyłania automatycznych mailingów do klientów sklepu, ustalania indywidualnych rabatów, promocji lub zarządzania produktami polecanymi. Oprogramowanie sklepu stworzone zostało w taki sposób, aby nasz Klient mógł samodzielnie rozbudowywać sklep internetowy według swojego uznania i zgodnie z polityką swojej firmy.
Projekt i wykonanie sklepu internetowego wraz z oprogramowaniem CMS : Mimo Multimedia Łódź.
Mamma Marisa
Projekt i wykonanie strony internetowej dla włoskiego biura podróży:

strona www dla Mamma Marisa

Kategoria: Strony internetowe, tworzenie stron www, panel administracyjny CMS
projektowanie i tworzenie stron internetowych: strona www dla biura podróży
Strona polsko-włoskiego biura podróży Mamma Marisa.
Naszą pracę stanowiło: wykonanie projektu graficznego i strony www opartej na panelu CMS do zarządzania treścią witryny, projekt logo dla biura podróży. Serwis wykonaliśmy w trzech wersjach językowych: włoskiej, polskiej i angielskiej.
Zaprojektowana przez nas witryna oprawiona została w pogodną szatę graficzną, nawiązującą do słonecznego klimatu Włoch.
Witryna prezentuje bogatą ofertę nieruchomości idealnych na wymarzony, urlopowy wypoczynek.
Dzięki przejrzystej nawigacji internauci mogą poruszać się po całym serwisie w niezwykle intuicyjny sposób.
Strona wykonana w technologii flash, php, html, java script, cms.
Kreacja WWW i hosting: Mimo Multimedia Dobre Strony Internetu.

Lucky Star
Projekt i wykonanie sklepu internetowego: dla firmy komputerowej Lucky Star Polska

Kategoria: Projektowanie sklepów internetowych, CMS, aplikacje bazodanowe

projektowanie i tworzenie sklepów internetowych: sprzedaż komputerów onlineWykonany przez nas sklep internetowy Lucky Star Polska zawiera innowacyjne rozwiązania w zakresie obsługi klienta on-line, sprzedaży produktów i ich prezentacji na stronie internetowej a także oprogramowanie łączące sklep internetowy z softworkiem Bachus. Nasze rozwiązanie pozwala na: automatyczne pobieranie produktów z programu sprzedażowo magazynowego, przegląd historii transakcji, wysyłanie wszelkich operacji do bazy Bachus i integracja z handlowcami i kontami partnerów sklepu. Serwis ma kilka praw dostępu, między innymi dla detalistów i hurtowników. Całość została połączona z panelem administracyjnym CMSmimo, dzięki czemu nasz Klient może w pełni zarządzać zawartością, treścią, promocjami handlowymi i informacjami w sklepie. Projekt i wykonanie sklepu internetowego: Mimo Multimedia Łódź.
Baaj
Wykonanie strony internetowej: dla Baaj

Kategor
ia:Projektowanie stron internetowych
Luty rozpoczęliśmy  premierą nowego serwisu www dla firmy zajmującej się produkcją swetrów. Strona internetowa Firmy Baaj składa się z prezentacji wizualnej oraz panelu do zarządzania zawartością strony : cmsMimo. Witrynę cechuje indywidualny styl i szata graficzna zaprojektowana zgodnie z firmowym guidem naszego klienta. Serwis wykonany w czterech wersjach językowych : polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej. Projekt i wykonanie WWW oraz CMS: Mimo Multimedia.
Zakup Teraz Wykonanie strony internetowej: dla Zakup Teraz
Kategoria: Tworzenie sklepów internetowych, bazy danych, CMS
Wraz z początkiem stycznia nastąpiła premiera sklepu internetowego ZakupTeraz.pl naszego autorstwa. Pracując nad serwisem użyliśmy najnowszych technologii, jakich wymaga tworzenie i projektowanie sklepów internetowych. Sklep internetowy posiada następujące zalety:
- oryginalna szata graficzna, zaprojektowana zgodnie z wymaganiami Klienta
- panel administracyjny CMS, umożliwiający pełne zarządzanie treścią i grafiką sklepu, kosztami wysyłki, zamówieniami, cenami, promocjami, nowościami, bazą danych klientów
- program Newsletter, umożliwiający działania marketingowe ( gromadzenie danych, wysyłanie przesyłek reklamowych )
- katalog produktów za punkty i program lojalnościowy dla stałych klientów
- moduł pozwalający zarządzać grafiką i banerami
- rejestracja i logowanie dla klientów sklepu
- wyszukiwarka
- system promocji i newsów
- opcja ' komentarze produktów '
- podstrony informacyjne ( o firmie, regulamin, kontakt )
Do naszych prac należało również stworzenie firmowego logo, oraz kilku grafik dotyczących poszczególnych działów tematycznych.
Sklep internetowy jest serwisem wielobranżowym. W tej chwili uruchomione zostały w nim działy : Sklep z Zabawkami, Sklep z Artykułami Niemowlęcymi, Sklep internetowy z filmami DVD.
Całość sklepu ma charakter hipermarketu internetowego, który, który może być rozwijany przez naszego klienta o kolejne działy - sklepy internetowe. Kreacja, projekt i stworzenie sklepu internetowego oraz hosting i CMS : MIMO.pl ŁódźZłota Igła
Wykonanie strony internetowej: dla Pracowni Krawieckiej " Złota Igła"

Kategoria:Projektowanie stron internetowych
Nasza najnowsza realizacja to strona dla firmy krawieckej Złota Igła. Serwis wyróżnia estetyczna szata graficzna nawiązująca do profilu działalności firmy, oferującej usługi krawieckie takie jak przeszycia wszelkiego rodzaju, skracanie, poszerzanie, zwężanie.  Witryna zawiera podstrony: 'o firmie' , 'kontakt' , 'oferta'. Intuicyjna budowa serwisu sprawia, że najistotniejsze informacje zostają   przekazane internetowemu klientowi szybko i czytelnie. Delikatna animacja flash dodaje uroku witrynie i zachęca do zapoznania się z jej treścią.
Projekt i hosting: Mimo Multimedia Łódź.Duet Kubik Wykonanie strony internetowej: dla Duet Kubik
Kategoria:Projektowanie stron internetowych
Nowa strona internetowa dla firmy Duet Kubik zajmującej się projektowaniem i montażem elektronicznych systemów zabezpieczeń obiektów. Naszym zadaniem było stworzenie profesjonalnej witryny przedstawiającej pełen zakres usług klienta oraz zaprojektowanie indywidualnej grafiki.Witryna zawiera elementy flash: animacja flash głównej grafiki, prezentującej ofertę Firmy Duet Kubik. Serwis wyposażyliśmy w panel administracyjny CMS, dzięki któremu nasz Klient może w pełni zarządzać zawartością strony www w zakresie dodawania kategorii głównych i podkategorii, edycji treści, plików, linków.Abatex Tkaniny
Wykonanie strony internetowej: dla Hurtowni Tkanin "ABATEX"

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Nasza najnowsza realizacja to strona internetowa dla hurtowni tkanin "ABATEX". Serwis wyróżnia estetyczna szata graficzna nawiązująca do profilu działalności firmy. Intuicyjna budowa strony sprawia, że najistotniejsze informacje zostają przekazane internetowemu klientowi szybko i skutecznie. Serwis www wykonaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej.Całość została zrealizowana w najnowszych technologiach i zaopatrzona w oprogramowanie CMS służące do zarządzania treścią strony nternetowej. Projekt i wykonanie WWW oraz CMS: Mimo Multimedia.Crystal Traktor
Wykonanie strony internetowej: dla Crystal Traktor

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Strona internetowa zaprojektowana dla firmy Crystal z Sieradza, znanego i cenionego producenta ciągników. Witryna zawiera działy: o firmie, ciągniki, części, serwis, aktualności, dealerzy, sposób finansowania, lokalizacja i kontakt.  Strona internetowa została wyposażona w oprogramowanie typu CMS MIMO umożliwiające naszemu Klientowi pełną edycję treści, działów a także podział oferty na podkategorie. Serwis zawiera elementy flash: animacja głównej grafiki, prezentującej ofertę Firmy Crystal i został wykonany w wersjach językowych polskiej i angielskiej


PiS

Wykonanie strony internetowej: dla PiS

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www : Dager VideostudioNa początku października wystartował nowy serwis internetowy PiS Łódź. Nasze zadanie polegało na stworzeniu oprawy graficznej (projekt strony internetowej) oraz oprogramowania administracyjnego. Witryna wykonana została zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta. Serwis spełnia rolę informacyjną i promocyjną.
Całość serwisu zrealizowana jest w połączeniu z systemem zarządzania treścią CMS, dzięki czemu nasz Klient może dowolnie zmieniać tekst i zdjęcia na swojej stronie oraz dodawać kategorie główne i podkategorie, zamieszczać komunikaty, ogłoszenia, publikować aktualności.
Projekt CMS i hosting: Mimo Multimedia Łódź.
Gardo Transport
Nowa strona internetowa: Gardo Transport

Kategoria: Tworzenie Stron Internetowych Webdesign
Tworzenie stron www : GardoNasza najnowsza realizacja to strona dla firmy Gardo Transport. Serwis wyróżnia estetyczna szata graficzna nawiązująca do profilu działalności firmy, oferującej usługi transportowe takie jak przewóz towarów samochodami transportowymi, transport do hipermarketów. Witryna zawiera podstrony: 'o firmie' , 'kontakt' , 'oferta'. Intuicyjna budowa serwisu sprawia, że najistotniejsze informacje zostają przekazane internetowemu klientowi szybko i czytelnie. Projekt i hosting: Mimo Multimedia Łódź.Visualstudio Dager
Wykonanie strony internetowej: dla Videostudio Dager

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
projektowanie stron www : Dager VideostudioStrona internetowa prezentująca Videostudio Dager. Do naszych prac należało wykonanie projektu graficznego oraz oprogramowania CMSmimo, dzięki któremu nasz Klient może dowolnie zmieniać tekst w poszczególnych działach serwisu a także rozbudowywać go o nowe działy, galerie i filmy z imprez.
Projekt i hosting: Mimo Multimedia Łódź.
Brastal

Wykonanie strony internetowej: dla firmy Brastal

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Serwis przedstawia ofertę firmy Brastal. Projektowanie stron serwisu www polegało na wyeksponowaniu charakteru działalności naszego Klienta.
Witryna zawiera trzy działy, z których każdy posiada odrębny styl i kolorystykę. Atutem strony jest ciekawa grafika i intuicyjna funkcjonalność. Zakres naszych prac to: projekt i wykonanie strony www w technologii html z elementami flash, zdjęcia reklamowe.Abatex Fabryka okien

Wykonanie strony internetowej: dla firmy ABATEX Fabryka Okien

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Witryna prezentuje firmę Abatex, która oferuje okna i drzwi PCV najwyższej jakości, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe oraz ich profesjonalny montaż
Podczas prac nad serwisem do naszych zadań należało: projekt i wykonanie profesjonalnej strony internetowej opartej na oryginalnym projekcie graficznym nawiązującym do rodzaju działalności naszego Klienta, wykonanie programy CMS.MIMO służącego do edycji treści podstron a także dodawania i usuwania produktów, tworzenia nowych działów oferty oraz rozwiajnia poszczególnych modułów serwisu o nowe elementy i zdjęcia.
Witrynę wyróżnia klasyczna grafika i intuicyjna budowa, dzięki którym szybko odnajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. Ciekawym elementem strony www.abatex.pl jest również dział "Porady", w którym można zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi dziedziny okien i ich montażu.
Witryna zawiera wyszukiwarkę a także elementy animacji flash.
Ekoenergia
Nowa strona internetowa dla Eko Energia.

Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Projektowanie stron internetowych : Ekoenergia
Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy EkoEnergia oraz szczegółowy opis jej działalności. Celem projektu było wykonanie serwisu internetowego z elementami dynamicznej prezentacji flash. Zastosowano firmową kolorystykę i podkreślono charakter strony poprzez specyficzne elementy graficzne. Całość została zrealizowana w najnowszych technologiach i zaopatrzona w oprogramowanie CMS służące do zarządzania treścią strony nternetowej. Projekt i wykonanie WWW oraz CMS: MIMO Multimedia.Elit Pol Nowa strona internetowa dla ELIT-POL Sp z o.o.
Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej www.elitpol.eu . Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy ELIT POL, oferującej oryginalne, bułgarskie wino Sophia. Projekt został oparty o autorskie rozwiązanie CMS.MIMO, które umożliwia naszemu Klientowi administrowanie zawartością serwisu: edycję zawartości tekstów i zdjęć na podstronach, dodawanie nowych działów oferty. Zastosowano firmową kolorystykę i podkreślono charakter strony poprzez specyficzne elementy graficzne. Całość została zrealizowana w najnowszych technologiach. Do naszych prac należał również projekt i wykonanie logo firmowego oraz wykonanie fotografii reklamowych widocznych w serwisie. ( -> projektowanie logotypów). Wykonanie strony www, projekt i wykonanie logo, hosting, CMS: Mimo Multimedia Dobre Strony Internetu.

Mondo Nowa strona internetowa dla firmy MONDO
Kategoria: Projektowanie stron internetowych
Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej www.mobilneniszczenie.pl . Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy MONDO, oferującej takie usługi jak niszczenie dokumentów w firmach. Projekt został oparty o autorskie rozwiązanie CMS.MIMO, które umożliwia naszemu Klientowi administrowanie zawartością serwisu. Zastosowano firmową kolorystykę i podkreślono charakter strony poprzez specyficzne elementy graficzne. Całość została zrealizowana w najnowszych technologiach. Do naszych prac należał również projekt i wykonanie logo firmowego ( -> projektowanie logotypów). Projekt www, hosting, CMS: MIMO Multimedia.
Inter Stomil
Projekt i wykonanie sklepu internetowego z oponami - INTER STOMIL

Kategoria:Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych, bazy danych, CMS
Sklep internetowy OponyStomil.pl to autorskie rozwiązanie e-commerce stworzone specjalnie dla firmy Inter Stomil. W zakres naszych obowiązków podczas realizacji zamówienia złożyło się:
a). Projekt graficzny sklepu internetowego: zaprojektowanie grafiki sklepu, projekt i wykonanie elementów animacji flash, identyfikacja wizualna systemy sprzedaży sklepu internetowego.

b). Wykonanie części funkcjonalnej sklepu internetowego:
- koszyk i formularz zamówienia
- powiadomienia o stanie zamówienia
- stworzenie bazy danych sklepu internetowego
- wyszukiwarka opon
- moduły sprzedaży: promocje, produkty polecane, podział produktów na kategorie i podkategorie

c). Moduł cmsMIMO służący do edycji treści sklepu internetowego
- zarządzanie ofertą: podział na kategorie i podkategorie
- definiowanie producentów i dodawanie produktów
- tworzenie i edycja podstron informacyjnych - kontakt, o firmie, aktualności, wszystko o oponach
- tworzenie i redagowanie regulaminu zakupów
- automatyczny import produktów do sklepu
- ustalanie cech produktów
- dodawanie produktów do wybranych kategorii lub podkategorii
- edycja działów promocje, produkty polecane

Zalety wykonanego przez nas sklepu: intuicyjna nawigacja, prostota obsługi i edycji zawartości.
Projektowanie WWW CMS sklepy internetowe i Hosting: MIMO Multimedia Łódź


WSI Angelica

Wykonanie serwisu internetowego dla Wyższej Szkoły Informatyki
Kategoria: Projektowanie stron internetowych
strona www dla wyższej szkołyWyższa Szkoła Informatyki w Łodzi zleciła nam wykonanie sportowego serwisu WWW dla swojego Ośrodka Sportu i Rekreacji "ANGELICA". Naszym celem było stworzenie portalu będącego źródłem wiedzy dla osób dbających o swoją sylwetkę i interesujących się sportem, oraz dostarczenie potencjalnym klientom pełnych informacji o oferowanych przez Ośrodek usługach i atrakcjach. Witryna zawiera mnóstwo zdjęć, zatem przed pierwszą - realną - wizytą, mogą Państwo dokładnie obejrzeć Osir Angelica.

Serwis zawiera wiele ciekawych elementów - np.  aktualności sportowe, sondy, systemy newsów, formularze www, newsletter.
Witryna posiada cztery wersje językowe: polską, angielską, niemiecką, francuską.
Do projektu graficznego dołączyliśmy Panel CMS.MIMO dzięki któremu nasz klient ma pełną kontrolę nad zawartością strony www.
Całość: grafikę oraz oprogramowanie CMS, zrealizowaliśmy używając najnowszych technologii.
Projekt www i cms: Mimo Multimedia Dobre Strony Internetu
Tenderenda

Nowa strona internetowa: dla firmy "Tenderenda"
Kategoria: Projektowanie i tworzenie stron internetowych
Nasza najnowsza realizacja to strona internetowa dla pieczarkarni Tenderenda. Serwis wyróżnia estetyczna szata graficzna nawiązująca do profilu działalności firmy. Intuicyjna budowa strony sprawia, że najistotniejsze informacje zostają przekazane internetowemu klientowi szybko i skutecznie. Serwis www wykonaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej. Wykonaliśmy również projekt logo pieczarkarni Tenderenda. Projekt i hosting: MIMO Multimedia Łódź.Stalplast
Realizacja: Projekt i wykonanie strony internetowej: dla firmy Stalplast
Kategoria: Projektowanie i tworzenie stron internetowych
Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy Stalplast oraz szczegółowy opis jej działalności. Celem projektu było wykonanie serwisu internetowego z elementami dynamicznej prezentacji flash. Zastosowano firmową kolorystykę i podkreślono charakter strony poprzez specyficzne elementy graficzne. Całość została zrealizowana w najnowszych technologiach i zaopatrzona w 5 wersji językowych Projekt i wykonanie WWW oraz hosting: MIMO Multimedia.Gospodarstwo Agroturystyczne Realizacja: Projekt i wykonanie strony internetowej: dla Gospodarstwa Agroturystycznego
Kategoria: Projektowanie i tworzenie stron internetowych
Rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi ruszyła nasza najnowsza realizacja: strona internetowa prezentująca Gospodarstwo Agroturystyczne 'Chata Mikołaja'! Wykonany przez nas serwis przedstawia atrakcje turystyczne Chaty Mikołaja - domu wybudowanego ponad 100 lat temu przez zakon cystersów. Do odwiedzenia strony www zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać Karkonosze, zwiedzić Karpacz, zobaczyć jak wspaniałym miejscem jest Szklarska Poręba. Zapraszamy też do działu "Galeria", w którym szczegółowo poznają Państwo uroki Chaty Mikołaja oraz jej malowniczych okolic. Projekt i wykonanie strony internetowej: MIMO Multimedia.

 

Zobacz więcej ::
MIMO.PL artykuły powiązane:

Tworzenie stron WWWProjektowanie Stron Internetowych Łódź Tworzenie CMS |Pakiety Obsługowe - Pakiet Mini Pakiet Standard | Pakiet MAX  | Sklepy InternetoweHosting i domeny: rejestracja domen | Pakiety hostingowe: Pakiet MINI | pakiet standard |  Pakiet MAXportale społecznościowe oprogramowanie i aplikacje bazodanowewizytówki projektowanie wizytówekWeb Design tworzenie stron wwwwebmarketing: wyszukiwarkitworzenie i budowa stron internetowych |pozycjonowanie stron w GoogleIdentyfikacja wizualna firm | projektowanie LOGO Wizytówki wwwTworzenie sklepów internetowych


Zobacz więcej
:: Powiązane: Portfolio MIMO.PL
Budowa stron www | Hosting Łódź www.mimo.com.pl Projektowanie stron www MIMO Polska.