Myślisz o wypromowaniu swojej marki lub produktu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy na spotkanie w naszym biurze projektów ustalimy zakres Twoich potrzeb, po to aby jak najbardziej efektywnie zająć się wizerunkiem Twojej firmy.

Biuro projektów: Łódź, ul. Gdańska 54, tel. 42 230 02 60

Myślisz o wypromowaniu swojej marki lub produktu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy na spotkanie w naszym biurze projektów ustalimy zakres Twoich potrzeb, po to aby jak najbardziej efektywnie zająć się wizerunkiem Twojej firmy.

Biuro projektów: Łódź, ul. Gdańska 54, tel. 42 230 02 60

MENU
 

O nas

Agencja Kreatywna MIMO.PL

 

sklepy internetowe Łódź tworzenie stron www i social media


Dlaczego my?

Istnieje przynajmniej 8 udowodnionych powodów :)


1. Wiedza, którą posiadamy sprawia, że potrafimy odkryć Twoje oczekiwania i ustalić właściwą, kreatywną drogę rozwiązań graficznych i technicznych dopasowanych na miarę Twoich potrzeb.


2. Zmysł artystyczny i doświadczenie naszych grafików pozwala pomysłowo zaprojektować Twoją stronę WWW, logo, sklep internetowy.


3. Wykształcenie i doświadczenie programistyczne
sprawia, że tworzymy rozwiązania szyte na miarę.

4. Rozwiązania są szyte na miarę Twoich indywidualnych oczekiwań dzięki kompetentnej pomocy Osobistego Doradcy IT, z którym masz kontakt zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Od pierwszego dnia, w którym zainteresuje Cię nasza oferta, aż przez cały proces tworzenia.

 

5. Późniejszym sukcesom dzieł wyprodukowanych przez nasz zespół, pomaga Copyrighter oraz dział Marketingu.


6. Oferujemy najnowsze technologie w zakresie projektowania stron responsywnych - strony na cały ekran, oprogramowanie CMS, strony przesuwane, strony na jeden ekran


7. Nasze usługi objęte są aż dwoma programami gwarancji:

- gwarancja satysfakcji z projektu graficznego. Zazwyczaj nasze propozycje wykonane są na tyle precyzyjnie i zgodnie z ustaleniami, że nie ma potrzeby nanoszenia poprawek. Gwarantujemy Ci również, że jeśli projekt nie będzie zgodny z Twoimi potrzebami, wykonamy zupełnie nowy projekt.

- gwarancja do przedmiotu Umowy - dzięki niej, już na starcie masz pewność, że możesz liczyć na nasze wsparcie w przyszłości, gdyby sytuacja tego wymagała udzielimy Ci wsparcia technicznego.


8. Od A do Z potrafimy zająć się Tobą jako Klientem, odświeżyć lub na nowo stworzyć wizerunek Twojej firmy (projekt logo, identyfikacja wizualna firmy, banery, ulotki, foldery, papier firmowy), doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie doboru narzędzi CMS wraz z ich objaśnieniem, zapewnić Ci bezpieczną pocztę e-mail o pojemności dostosowanej do Twoich potrzeb, sprawić aby Twoja strona www była dobrze widoczna w wyszukiwarkach. Zajmujemy się również promocją marki i produktów w serwisach społecznościowych.

 

Kompleksowa oferta

Wszystkie usługi reklamowe w 1 miejscu!

strony www projektowanie logo sklepy internetowe i fotografia pakiet usług

 

 


nowość!
teraz zapewniamy Ci również serwery najnowszych technologii w indywidualnej serwerowni we Wrocławiu

 

tworzenie stron www strony responsywne cms gwarancja mimo

Na swoje usługi udzielamy gwarancję.
Jesteśmy firmą, która w sposób kompleksowy sprawi,
że cele marketingowe Twojej firmy zostaną osiągnięte.
A wszystko to za sprawą dynamicznego rozwoju w Internecie.
Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!