Myślisz o wypromowaniu swojej marki lub produktu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW: 
napisz: kontakt (at) mimo.pl, zadzwoń:+48 505 171 436

Powrót do strony głównej

Myślisz o wypromowaniu swojej marki lub produktu, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW: 
napisz: kontakt (at) mimo.pl, zadzwoń:+48 505 171 436

MENU
 

O nas

Agencja Kreatywna MIMO.PL

 

sklepy internetowe Łódź tworzenie stron www i social media


Dlaczego my?

Istnieje przynajmniej 8 udowodnionych powodów, dlaczego warto z nami współpracować:


1. Wiedza, którą posiadamy sprawia, że potrafimy odkryć Twoje oczekiwania i ustalić właściwą, kreatywną drogę rozwiązań graficznych i technicznych dopasowanych na miarę Twoich potrzeb.


2. Zmysł artystyczny i doświadczenie naszych grafików pozwala pomysłowo zaprojektować Twoją stronę WWW, logo, sklep internetowy.


3. Wykształcenie i doświadczenie programistyczne
sprawia, że tworzymy rozwiązania szyte na miarę.

4. Rozwiązania są szyte na miarę Twoich indywidualnych oczekiwań dzięki kompetentnej pomocy Osobistego Doradcy IT, z którym masz kontakt zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Od pierwszego dnia, w którym zainteresuje Cię nasza oferta, aż przez cały proces tworzenia.

 

5. Późniejszym sukcesom dzieł wyprodukowanych przez nasz zespół, pomaga Copyrighter oraz dział Marketingu.


6. Oferujemy najnowsze technologie w zakresie projektowania stron responsywnych - strony na cały ekran, oprogramowanie CMS, strony przesuwane, strony na jeden ekran


7. Nasze usługi objęte są aż dwoma programami gwarancji:

- gwarancja satysfakcji z projektu graficznego. Zazwyczaj nasze propozycje wykonane są na tyle precyzyjnie i zgodnie z ustaleniami, że nie ma potrzeby nanoszenia poprawek. Gwarantujemy Ci również, że jeśli projekt nie będzie zgodny z Twoimi potrzebami, wykonamy zupełnie nowy projekt.

- gwarancja do przedmiotu Umowy - dzięki niej, już na starcie masz pewność, że możesz liczyć na nasze wsparcie w przyszłości, gdyby sytuacja tego wymagała udzielimy Ci wsparcia technicznego.


8. Od A do Z potrafimy zająć się Tobą jako Klientem, odświeżyć lub na nowo stworzyć wizerunek Twojej firmy (projekt logo, identyfikacja wizualna firmy, banery, ulotki, foldery, papier firmowy), doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie doboru narzędzi CMS wraz z ich objaśnieniem, zapewnić Ci bezpieczną pocztę e-mail o pojemności dostosowanej do Twoich potrzeb, sprawić aby Twoja strona www była dobrze widoczna w wyszukiwarkach. Zajmujemy się również promocją marki i produktów w serwisach społecznościowych.

 

Kompleksowa oferta

Wszystkie usługi reklamowe w 1 miejscu!

strony www projektowanie logo sklepy internetowe i fotografia pakiet usług

 

 


Nowość!
Teraz zapewniamy Ci również serwery najnowszych technologii w indywidualnych serwerowniach w Polsce, Francji i Niemczech.

 

tworzenie stron www strony responsywne cms gwarancja mimo

Jesteśmy w pełni polską marką. Na swoje usługi udzielamy gwarancję.
Jesteśmy firmą, która w sposób kompleksowy sprawi,
że cele marketingowe Twojej firmy zostaną osiągnięte.
A wszystko to za sprawą dynamicznego rozwoju w Internecie.
Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

 

 

 

Aktualności

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów spotkań

tworzenie sklepów internetowych Łódź

Szanowni Klienci,

W związku z pandemią, w celu zminimalizowania ewentualności zarażeń COVID-19, wszystkie  spotkania odbywają się po wcześniejszym umówieniu konkretnego terminu i godziny w biurze Mimo.pl. Biuro jest po każdym spotkaniu dezynfekowane.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku do piątku w godz 10-17 dostępni jesteśmy online. Działania te są podjęte w trosce o zdrowie nas wszystkich. Prosimy o wyrozumiałość i ograniczenie bezpośrednich kontaktów.

Wszystkich Klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego do MIMO.PL: 42 230 02 60

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie realizacji projektów strony www bądź sklepu internetowego, obsługi social media, fotografii reklamowej, identyfikacji wizualnej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem omówienia oczekiwań, bądź umówienia terminu spotkania.TAGI:
#zostańwdomu

 

Mimo stanu pandemii - informacja Covid19

covid19 koronawirus łódź strony internetowe

Szanowni Klienci,

W związku z epidemią koronawirusa covid 19, w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa zarażeń, odwołane zostały wszystkie spotkania zaplanowane w dniach 15-03-2020 do 30-04-2020 roku w siedzibie Mimo.pl.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku do piątku w godz 10-17 pełniony jest dyżur online. Działania te są podjęte w trosce o zdrowie nas wszystkich.
Prosimy o wyrozumiałość i ograniczenie bezpośrednich kontaktów.

Wszystkich Klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego do MIMO.PL: 42 230 02 60

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie realizacji projektów strony www bądź sklepu internetowego, obsługi social media, fotografii reklamowej, identyfikacji wizualnej, zapraszamy do kontaktu celem umówienia terminu videokonferencji podczas której omówimy zakres prac i potrzeby projektu oraz na tej podstawie przygotujemy wycenę.TAGI:
#zostańwdomu