Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW:

✓Napisz: kontakt (at) mimo.pl, ✓ Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

AGENCJA KREATYWNA

Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW:

✓Napisz: kontakt (at) mimo.pl, ✓ Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

MENU
 

Portfolio

Pracownia Kreatywna MIMO.PL :: Przedstawiamy wybrane realizacje: strony www, serwisy internetowe i sklepy internetowe

Aktualności

Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Realizacja: Październik 2004

Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy Instalator. Budując serwis kierowaliśmy się firmową kolorystyką Klienta. Charakter strony podkreśliliśmy stosując specyficzne elementy graficzne. Godny polecenia jest dział "Porady", w którym znajdą Państwo mnóstwo praktycznych ciekawostek. Zapraszamy też do "Galerii", w której szczegółowo poznają Państwo proces powstawania instalacji elektrycznych i luksusowego oświetlenia wnętrz domów, ogrodów i klubów.

  

Projekt i wykonanie strony internetowej dla importera win, firmy Winoteka

strony interetowe: Winoteka Łódź

Realizacja: Wrzesień 2004

Zaprojektowanie strony internetowej dla firmy Winoteka Skład Win i Szampanów było dla nas prawdziwą przyjemnością. Pracę zakończyliśmy sukcesem w postaci oryginalnego projektu graficznego strony internetowej oraz sklepu, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w wina i szampany z całego świata. Za sprawą ciekawostek zawartych w Poradniku Winiarskim, składanie zamówień będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Serwis wykonaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej. Projekt www, wykonanie e-sklepu oraz hosting: Mimo.

 TAGI:
Projektowanie stron wina, strona dla importera win, serwisy www, strony internetowe z cms

 

Strona internetowa Komandor Łódź

Strona internetowa Komandor Łódź

Realizacja: listopad 2003

nfgn

 TAGI:
Komandor, projekt strony producent mebli i szaf

 

Projekt i wykonanie wortalu: www.Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Projekt i wykonanie wortalu: www.Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Realizacja: Jesień 2003

Witryna informacyjna o Łodzi dostarczająca pełnych informacji o rozrywce i kulturze w mieście. Cel projektu to stworzenie niezależnego serwisu o Łodzi "Łodzianin". Portal dostarcza łodzianom najnowszych informacji ze świata miejskiej kultury, sztuki, oraz biznesu. Dodatkową atrakcją serwisu są nie kończące się konkursy on-line, w których można wygrać zaproszenia do kin, teatrów, restauracji, fitness clubów, bukiety kwiatów i książki. Zastosowano najnowsze technologie, które sprawiają, że hasło "Dobra Strona Łodzi" jakim tytułuje się serwis jest trafne.

Serwis internetowy oparty jest na oprogramowaniu CMS.MIMO, które umożliwia redaktorom poszczególnych działów serwisu samodzielną aktualizację treści oraz zdjęć. Wszystkie wprowadzane materiały mogą być łatwo prezentowane jako wersje do druku. Prostota obsługi aplikacji CMS.MIMO oraz bogaty zestaw narzędzi pozwalają szybko aktualizować treści witryny, co przydaje się szczególnie w kwestii codziennego publikowania newsów w serwisie.


Zobacz on-line: www.Lodzianin.pl