Pracownia Kreatywna MIMO Łódź - nasze Portfolio:

projektowanie stron internetowych, strony www i sklepy internetowe Łódź

Pracownia Kreatywna MIMO Łódź - nasze Portfolio:

projektowanie stron internetowych, strony www i sklepy internetowe Łódź

MENU
 

Portfolio

Pracownia Kreatywna MIMO.PL :: Przedstawiamy wybrane realizacje: strony www, serwisy internetowe i sklepy internetowe

Aktualności

Strona WWW dla posła Parlamentu Europejskiego

Tworzenie serwisów internetowych - zobacz serwis

Realizacja: Czerwiec 2005

W czerwcu dokonaliśmy zmiany oprawy graficznej strony posła Parlamentu Europejskiego. Pierwotną wersję strony tworzył nasz projekt, który powstał dokładnie rok temu. Teraz nasze zadanie polegało na dodaniu do serwisu kilku nowości technicznych i wizualnych zespolonych w dynamiczny serwis internetowy. Dużą wartością strony jest obecnie dział "Porady ekspertów", w którym można skonsultować się z radcami prawnymi w kwestiach związanych z Unią Europejską i jej krajami, a także wyjazdami i pracą.
Całość serwisu została zrealizowana przy użyciu systemu zarządzania treścią CMS, dzięki czemu nasz Klient może dowolnie zmieniać tekst, zdjęcia i inne elementy swojej strony. Projekt serwisu www, realizacja CMS, i hosting: MIMO.

  

Nowy serwis WWW dla firmy Ardis - ochrona roślin, ekologia

Nowy serwis WWW dla firmy Ardis - ochrona roślin, ekologia

Realizacja: Luty 2005

Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej naszego Klienta - Ardis Sp. z o.o. Firma podejmuje się kompleksowej lub częściowej ochrony różnorodnych obiektów i roślin przed szkodnikami przy zastosowania specjalistycznych metod, włącznie z demonstracją, serwisem i prowadzeniem szkoleń w zakresie stosowanych urządzeń. Strona internetowa podkreśla misję firmy, jaką przede wszystkim jest ratowanie kasztanowców przed atakującymi je szkodnikami. Projekt www i wykonanie strony internetowej oraz hosting: MIMO Łódź. 

Projekt i wykonanie serwisu internetowego dla Wyższej Szkoły Informatyki - OSiR Angelica

Projekt i wykonanie serwisu internetowego dla Wyższej Szkoły Informatyki - OSiR Angelica

Realizacja: styczeń 2005

Strona www dla wyższej szkołyWyższa Szkoła Informatyki w Łodzi zleciła nam wykonanie sportowego serwisu WWW dla swojego Ośrodka Sportu i Rekreacji "ANGELICA". Naszym celem było stworzenie portalu będącego źródłem wiedzy dla osób dbających o swoją sylwetkę i interesujących się sportem, oraz dostarczenie potencjalnym klientom pełnych informacji o oferowanych przez Ośrodek usługach i atrakcjach. Witryna zawiera mnóstwo zdjęć, zatem przed pierwszą - realną - wizytą, mogą Państwo dokładnie obejrzeć Osir Angelica.
Serwis zawiera wiele ciekawych elementów - np. aktualności sportowe, sondy, systemy newsów, formularze www, newsletter.
Witryna posiada cztery wersje językowe: polską, angielską, niemiecką, francuską. Do projektu graficznego dołączyliśmy Panel CMS.MIMO dzięki któremu nasz klient ma pełną kontrolę nad zawartością strony www. Całość: grafikę oraz oprogramowanie CMS, zrealizowaliśmy używając najnowszych technologii.
Projekt www i cms: Mimo  Dobre Strony InternetuTAGI:
strony internetowe WYKONANIE STRONY DLA SZKOŁY projekt strony dla ośrodka rekreacji

 

Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Nowa WWW: dla firmy INSTALATOR

Realizacja: Październik 2004

Serwis przedstawia kompleksową ofertę firmy Instalator. Budując serwis kierowaliśmy się firmową kolorystyką Klienta. Charakter strony podkreśliliśmy stosując specyficzne elementy graficzne. Godny polecenia jest dział "Porady", w którym znajdą Państwo mnóstwo praktycznych ciekawostek. Zapraszamy też do "Galerii", w której szczegółowo poznają Państwo proces powstawania instalacji elektrycznych i luksusowego oświetlenia wnętrz domów, ogrodów i klubów.

  

Projekt i wykonanie strony internetowej dla importera win, firmy Winoteka

strony interetowe: Winoteka Łódź

Realizacja: Wrzesień 2004

Zaprojektowanie strony internetowej dla firmy Winoteka Skład Win i Szampanów było dla nas prawdziwą przyjemnością. Pracę zakończyliśmy sukcesem w postaci oryginalnego projektu graficznego strony internetowej oraz sklepu, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w wina i szampany z całego świata. Za sprawą ciekawostek zawartych w Poradniku Winiarskim, składanie zamówień będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Serwis wykonaliśmy w polskiej i angielskiej wersji językowej. Projekt www, wykonanie e-sklepu oraz hosting: Mimo.

 TAGI:
Projektowanie stron wina, strona dla importera win, serwisy www, strony internetowe z cms

 

Obsługa WWW: Dobre Radio 106 FM

Projektowanie internetowych - zobacz serwis

Realizacja: Kwiecień 2004


Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych i hosting. Dobre Radio 106 FM skorzystało z naszej oferty w zakresie hostingu. Serwis spełnia funkcję informacyjną i rozrywkową. tworzenie serwisów www Łódź hosting Łódź rejestracja domen lodz.pl

  

Strona internetowa Komandor Łódź

Strona internetowa Komandor Łódź

Realizacja: listopad 2003

nfgn

 TAGI:
Komandor, projekt strony producent mebli i szaf

 

Projekt i wykonanie wortalu: www.Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Projekt i wykonanie wortalu: www.Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Realizacja: Jesień 2003

Witryna informacyjna o Łodzi dostarczająca pełnych informacji o rozrywce i kulturze w mieście. Cel projektu to stworzenie niezależnego serwisu o Łodzi "Łodzianin". Portal dostarcza łodzianom najnowszych informacji ze świata miejskiej kultury, sztuki, oraz biznesu. Dodatkową atrakcją serwisu są nie kończące się konkursy on-line, w których można wygrać zaproszenia do kin, teatrów, restauracji, fitness clubów, bukiety kwiatów i książki. Zastosowano najnowsze technologie, które sprawiają, że hasło "Dobra Strona Łodzi" jakim tytułuje się serwis jest trafne.

Serwis internetowy oparty jest na oprogramowaniu CMS.MIMO, które umożliwia redaktorom poszczególnych działów serwisu samodzielną aktualizację treści oraz zdjęć. Wszystkie wprowadzane materiały mogą być łatwo prezentowane jako wersje do druku. Prostota obsługi aplikacji CMS.MIMO oraz bogaty zestaw narzędzi pozwalają szybko aktualizować treści witryny, co przydaje się szczególnie w kwestii codziennego publikowania newsów w serwisie.


Zobacz on-line: www.Lodzianin.pl 

Projekt i wykonanie strony internetowej dla Anilana Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie strony internetowej dla Anilana Sp. z o.o.

Realizacja: Październik 2003TAGI:
strony www, strony html, projektowanie stron

 

Projekt i wykonanie strony internetowej dla Serwisco

Projekt i wykonanie strony internetowej dla Serwisco

Realizacja: Czerwiec 2006TAGI:
projektowanie stron, strona dla kotłów CO, serwis www techniki grzewcze