Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW:

✓Napisz: kontakt (at) mimo.pl, ✓ Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

AGENCJA KREATYWNA

Zapraszamy do kontaktu MIMO.PL BIURO PROJEKTÓW:

✓Napisz: kontakt (at) mimo.pl, ✓ Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

MENU
 

O nas » Gwarancje i licencje


MIMO :: gwarancja satysfakcji

Mimo.pl to zespół godnych zaufania ekspertów. Jako fachowcy w branży internetowej i graficznej, jesteśmy pewni wysokiej jakości projektowanych przez nas stron www, sklepów internetowych oraz tworzonego oprogramowania i innych produktów szeroko rozumianego marketingu.

MIMO :: 100% gwarancji satysfakcji z projektów graficznych

Rozpoczynając z nami współpracę otrzymują Państwo 100% gwarancję zadowolenia z końcowych efektów naszej pracy. Podczas projektowania Państwa strony internetowej lub grafiki sklepu internetowego, kierujemy się nie tylko wyobraźnią ale także Państwa oczekiwaniami i wizjami nowego serwisu. Zawsze mogą liczyć Państwo na kilka różnorodnych propozycji graficznych, z których jedna może stać się osnową graficzną witryny. Może, ale nie musi. Jeśli nie będą Państwo przekonani do przedstawionych przez nas propozycji, mogą prosić Państwo o następny projekt graficzny - wystarczy powołać się na Gwarancję Satysfakcji.
MIMO :: 100% gwarancji satysfakcji z systemu CMS.MIMO

CMS.MIMO to panel administracyjny zintegrowany z serwisem www lub sklepem internetowym. Program CMS umożliwia samodzielne zarządzanie treścią witryny. System CMS jaki Państwu proponujemy, to efekt kilkuletnich doświadczeń naszego zespołu. Jest to program o charakterze otwartym, co oznacza, że CMS będzie miał dokładnie takie opcje jakie są Państwu potrzebne. Nasze oprogramowanie jest przetestowane i kompatybilne z wszystkimi przeglądarkami internetowymi (Mozilla, IE, Opera). Stabilność CMS.MIMO sprawdziło już wiele firm. Do każdego wykonanego przez nas systemu CMS.MIMO dodajemy gwarancję.