Tworzymy sklepy internetowe, strony www z CMS, social media, projektowanie logo, identyfikacja wizualna.

✓Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

AGENCJA KREATYWNA

Tworzymy sklepy internetowe, strony www z CMS, social media, projektowanie logo, identyfikacja wizualna.

✓Zadzwoń: ☎ 42 230 02 60

MENU
 

Oferta » Identyfikacja wizualna » Foldery firmowe

FOLDERY FIRMOWE

Foldery firmowe to etykieta Twojej firmy. Proponujemy przygotowanie folderów pod względem graficznych (projektowanie folderów firmowych) jak i druk (druk folderów firmowych). Barwna prezentacja Twoich usług lub produktów, na pewno przyczyni się do wzrostu sprzedaży w Twojej firmie.


Nakład:

Oferujemy druk folderów reklamowych w niskim nakładzie (druk cyfrowy). Urządzenia cyfrowe umożliwiają drukowanie kolorowych folderów reklamowych również w niskim nakładzie. Dzięki temu istnieje możliwość zamówienia folderów reklamowych już od pojedynczej sztuki do kilkudziesięciu egzemplarzy.
Istnieje również możliwość zamówienia folderów w dużym nakładzie (od 1tyś. sztuk) - wtedy zlecenie wykonujemy w technologii offsetowej.

Katalogi, Broszury

Broszury reklamowe, broszury promocyjne, katalogi produktów drukowane w pełnych barwach doskonale prezentują Twoją ofertę. Materiały te wykonujemy zarówno w druku cyfrowym (nakład już od 1 szt.) jak i offsetowym (większa ilość).

WIZYTÓWKI

Nasza oferta to również projektowanie i druk wizytówek firmowych. Na początek przedstawiamy projekt graficzny wizytówki, wykonany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Po ostatecznej akceptacji grafiki wizytówki, przystępujemy do jej wydruku. Wizytówki drukowane są zarówno techniką cyfrową (małe nakłady) jak i techniką offsetową (duże nakłady), dobierając rodzaj druku do wielkości zamówienia tak by zoptymalizować koszt w przeliczeniu na pojedynczą wizytówkę.

NAKLEJKI / ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Wykonujemy naklejki i etykiety samoprzylepne w dowolnym formacie i nakładzie, od zamówień niskonakładowych obejmujących kilkadziesiąt sztuk do zamówień seryjnych powyżej 1000 szt. Dzięki posiadanym urządzeniom drukującym jesteśmy w stanie zoptymalizować cenę druków samoprzylepnych w zależności od formatu druku oraz wielkości zamówienia.

ULOTKI / DRUK ULOTEK

Oferujemy drukowanie ulotek w małych i dużych nakładach, zarówno w druku czarno-białym jak i w pełnym kolorze. Do wyboru mamy szereg materiałów od bardzo ekonomicznych do prezentacyjnych, kredowych o dużej gramaturze. Dwa opcjonalne sposoby druku: offsetowy i kolorowy druk cyfrowy uzupełniające się w kwestii utrzymania niskiej ceny przy małych i dużych nakładach.

TECZKI OFERTOWE / DRUK TECZEK

Przygotowujemy i drukujemy pełnokolorowe teczki ofertowe, wykonane z materiałów o dużej gramaturze zapewniającej sztywność i trwałość, stanowią doskonałą formą prezentacji firmy i zapewniają własności użytkowe. Teczki ofertowe drukowane w pełnym kolorze wykonane według różnych szablonów.

Przykład realizacji::

identyfikacja wizualna projektowanie logo i materiałów firmowych

Pracownia Kreatywna Mimo.pl identyfikacja wizualna, logo, wizytówki, papier firmowy