MENU
 

Szczegóły realizacji

aplikacja kurier STS przesyłki on-line

Projekt i stworzenie serwisu STS Kurier - strona www i aplikacja programistyczna

Realizacja: 6 tygodni

Za kilka dni wystartuje nowy serwis www dla firmy STS Kurier.

Założenia i cele  witryny STS Kurier:

Innowacyjna aplikacja www wykonana dla STS Kurier,  ma na celu udostępnienie internautom różnych opcji wysyłek kurierskich - na zasadzie sklepu internetowego z możliwością zamówienia przesyłki wprost ze strony www. Logując się na stronie www, Internauta może określić rodzaj paczki (paczka, koperta, duże/małe gabaryty), przeznaczenie (transport krajowy/zagraniczny), dobrać kuriera, który ma zrealizować zadanie a następnie złożyć zamówienie. Cały proces trwa kilka minut i odbywa się całkowicie w trybie on-line.

 Pełna obsługa przesyłek kurierskich on-line

STS to platforma obsługi przesyłek kurierskich. Tworzona przez nas aplikacja umożliwi nadawanie przesyłek kurierskich w dowolne miejsce w kraju lub na świecie.

Integracja STS z firmami przewozowymi

Klienci mogą wybierać spośród wielu firm przewozowych takich jak:

- DPD

- UPS

- PEKAES

- OCS

- OPEK

- E-EX.

Klienci w prosty i szybki sposób bez podpisywania umowy z firmami kurierskimi  mogą nadawać przesyłki kurierskie. Możliwe jest wysyłanie listów, paczek i palet. Zamawiający ma możliwość zapłaty za usługę za pobraniem, poprzez przelew on-line lub korzystając z wpłaconych pieniędzy na osobistym koncie pre-paid.

Intuicyjny interfejs

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i przejrzystej grafice obsługa serwisu jest bardzo prosta, a proces nadania przesyłki zajmuje parę minut.

Kalkulator wysyłki

Wykonany przez nas kalkulator wysyłki umożliwia wybór najlepszego przewoźnika, dzięki szybkiemu obliczaniu kosztów. Pełna integracja z firmami kurierskimi umożliwia w każdym momencie śledzić nadawaną przesyłkę wykorzystując otrzymany numer zamówienia. Klient może zostać partnerem serwisu, dzięki czemu będzie rozliczać się z serwisem raz na miesiąc.

Web API

Serwis zostanie wyposażony we własne Web API. Będą to usługi, za pomocą których inne aplikacje będą mogły komunikować się z opisywanym serwisem bez potrzeby operowania przez przeglądarkę internetową na samej stronie www. Usługa pozwala właścicielowi serwisu na zbudowanie własnego i dopasowanego do swoich potrzeb oprogramowania do obsługi zamówień kurierów.

 

Oprócz tego aplikacja będzie zawierała:

- ankiety

- rejestracje

- logowanie u?ytkowników

- live chat

- płatności on-line

- newsletter.

- indywidualne oprogramowanie CMS do zarządzania treścią

- stworzenie sklepu internetowego opartego na różnych wariantach przesyłek w zależności od wyboru firmy kurierskiej

- integrację serwisu www z oprogramowaniem firm kurierskich

- moduł do obsługi zamówień online

- wydruk etykiet, faktur, śledzenie etapów wysyłki

- promocje wysyłek, marże, rabaty

 

Wizualizacja wybranych podstron:

 

tworzenie stron www, aplikacje bazodanowe api kurier tworzenie stron www i serwisów internetowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tworzona przez nas aplikacja ustanawia nowy standard w usługach kurierskich i z pewnością odniesie ogromny sukces na rynku.


TAGI:
aplikacje bazodanowe, api, sklep internetowy, integracja oprogramowania www