AGENCJA KREATYWNA
tworzenie sklepów internetowych projektowanie stron www
MENU
 

Szczegóły realizacji

Obsługa Facebook medycyna estetyczna

Firmowy fanpage dla kliniki medycyny estetycznej

Realizacja: Obsługa social media dla kliniki medycyny estetycznej

 

Tworząc firmowy profil kliniki estetycznej na Facebooku, zadbaliśmy przede wszystkim o profesjonalną identyfikację wizualną. Zaprojektowaliśmy zdjęcie profilowe oraz grafiki w tle, dzięki którym fanpage posiada nowoczesny i przyjazny wizerunek dla klientów. Zajęliśmy się również informacjami w profilu, które zostały zredagowane i dopracowane.Nasze cele

Celem naszej kampanii jest pozyskanie nowych klientów, informacja o ofercie, nowościach oraz kolejnych gabinetach, tworzenie silnych relacji i utrzymywanie stałego kontaktu z odbiorcami.

Realizując założenia nasze i klienta, dbamy o prezentację oferty w przejrzysty sposób, zajmujemy się klientami na fanpage, odpisywaniem na wiadomości i informowaniem o zabiegach. Organizujemy również konkursy i akcje promocyjne, które silnie angażują fanów.

Profesjonalna obsługa Facebooka sprawia, że marketing usług medycznych jest niezwykle skuteczny oraz spotyka się z dużym i pozytywnym odbiorem.


obsługa facebook gabinet medycyna Łódź

 

 

Interakcja z odbiorcami

W postach, którymi się zajmujemy zostały wprowadzone różnorodne formaty reklamowe, dzięki którym klinika angażuje swoich odbiorców do reakcji, udostępniania i komentowania. Dzięki spójnemu wizerunkowi, fanpage odbierany jest bardzo wiarygodnie i profesjonalnie. Powiększyła się ilość wiadomości prywatnych oraz zapytań w komentarzach.

 

Bardzo ważna jest grafika która przyciągnie wzrok, oraz treść posta, która zatrzyma na dłużej. Każdy nasz projekt zawiera unikalny content i profesjoalne grafiki, zgodne z linią kreatywną firmy, tworząc w ten sposób spójny wizerunek na Facebook..

 

Uwzględniając potrzeby klienta realizujemy kampanię i ustalamy cele, projektujemy każdy post od podstaw, pracujemy nad odpowiednią treścią skupiając się na docelowych odbiorcach oraz planujemy post w ustalonej dacie.

 

kampania reklamowa kliniki estetycznej facebook

TAGI:
identyfikacja wizualna Łódź, projektowanie Łódź, obsługa fanpage medycyna estetyczna, facebook dla firm