AGENCJA KREATYWNA
MENU
 

Szczegóły realizacji

obsługa fanpage Facebook producent odzieży dziecięcej

Fotografia reklamowa i Social Media dla producenta eleganckiej odzieży dziewczęcej

Realizacja: Dla naszego klienta stworzyliśmy od podstaw stronę www połączoną z hurtownią internetową, oraz zajęliśmy sie reklamą w social media.

Współpracę z naszym klientem rozpoczęliśmy od stworzenia dla niego hurtowni internetowej, przejrzystej i prostej, przeznaczonej wyłącznie dla klientów hurtowych, którzy muszą się zajerestrować aby zobaczyć ceny oraz inne istotne informacje. Zajęliśmy się również całkowitą obsługą hurtowni internetowej, jak i reklamą w social media.odzież dziewczęca instagram facebook Łódź

Social Media i komunikacja

Od podstaw wykreowaliśmy internetowy wizerunek firmy. Zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną, która została wykorzystana również przy wyposażaniu firmowych fanpage w kanałach społecznościowych.

Naszym celem było trafienie do klienta hurtowego, który zarejestruje się aby dokonać zakupu. Przygotowywaliśmy grafiki reklamowe z wcześniej wykonanych zdjęć, układaliśmy ciekawą treść posta oraz planowalismy post w kalendarzu, gdzie klient mógł go obejrzeć i zaakceptować przed publikacją.

Dużym źródłem klientów był również Instagram, na którym dzięki wysokiej aktywności pozyskaliśmy wielu odbiorców z całej Europy zainteresowanych zakupem.

 

fanpage na facebooku dla producenta odzieży

 

 

 

BLOG

Dla naszego klienta na bieżąco prowadzone były również aktualności, informujące o nowościach w sklepie oraz o szczegółach produkcji. Aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, pisaliśmy teksty reklamowe w każdej wersji językowej sklepu.

 

 

 

 

 

social media hurtownia internetowa Łódź

 

 

Sesje zdjęciowe

Jednym z naszych zadań było przeprowadzenie sesji odzieżowej z modelką. Zajęliśmy sie przygotowaniem małej modelki do ujęć, stylizacjami i aranżacją. Następnie wybrane zdjęcia zostały poddane obróbce przez naszych grafików i wykorzystane na wielu banerach reklamowych, grafikach
w social media i jako zdjęcia produktowe w hurtowni.

TAGI:
social media Łódź, producent odzieży dziewczęcej, hurtownia odzieży social media, facebook instagram dla firmy, firmowy fanpage