MENU
 

Szczegóły realizacji

Fotografia produktowa Łódź

Projekt Produkt - czyli zdjęcia, które sprzedają

Realizacja: 7 dni

Trzeba przyznać, że dobre zdjęcia same sprzedaj produkt. Przeglądając strony czy sklepy internetowe kupujemy to, co przyciągnie naszą uwagę. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem jest interesujące zdjęcie, które widzimy od razu i które sprawia, że jesteśmy zaciekawieni produktem i chcemy go mieć. Człowiek kupuje wszystko wzrokiem, dlatego powinniśmy zadbać o naprawdę atrakcyjne fotografie, które potrafią sprzedać każdy produkt.

Jeśli już masz sklep internetowy i chcesz pokazać produkty jako warte zakupu, to jak najszybciej powinieneś zainwestować w profesjonalną sesję produktową.

Wykonujemy:

- zdjęcia packshot, które perfekcyjnie ukazują przedmiot

- edycję i retusz przedmiotów na zdjęciu

- zdjęcia makro wysokiej jakości ukazujące detale przedmiotów

- zdjęcia produktowe bez tła, lub na dowolnym wybranym tle graficznym

- zdjęcia lifestylowe, które możesz wykorzystać do banerów lub na swojego bloga

- wszystko, czego potrzebujesz! 

Zdjęcia produktów: etapy realizacji

Dostarcz nam produkty, możesz je wysłać lub spotkać się z nami osobiście. Omówimy plan sesji zdjęciowej, rodzaj i ilość zdjęć, które mamy dla Ciebie wykonać. Przygotujemy produkty do zdjęć, w zależności od rodzaju sesji, tak aby prezentowały się jak najlepiej i wykonamy zdjęcia, stylizowane według Twojej palety kolorów czy identyfikacji wizualnej.

Surowe zdjęcia poddamy postprodukcji i wyretuszujemy, usuniemy niedoskonałości i zadbamy o to, aby produkt wyglądał naprawdę zachęcająco.

Gotowe zdjęcia odbierasz w ustalonym terminie, poprzez link online lub osobiście na dowolnym nośniku.Zdjęcia przygotowujemy w ustalonym wcześniej formacie.

 

Zdjęcia produktów: cennik

Cenę sesji zdjęciowej ustalamy indywidualnie - zależna jest od ilości gotowych zdjęć.

 

 

Zleć nam zdjęcia produktów Twojej firmy:

fotografia lifestylowa Łódź sklepy internetowe zdjęcia produktów

 

nie trać swojego cennego czasu, zaufaj profesjonalistom i zleć fotografię produktową nam!

Uwielbiamy fotografować, dlatego w wykonanie takiej sesji zawsze wkładamy całe serce. Ty w tym czasie możesz zająć się swoją firmą.

 

Zadzwoń do nas, porozmawiajmy o zdjęciach, które skutecznie zwiększą sprzedaż w Twoim sklepie internetowym, na Twoim blogu.

Zapraszamy!

TAGI:
fotografia produktowa Łódź, zdjęcia lifestylowe, sesje zdjęciowe