AGENCJA KREATYWNA
MENU
 

Szczegóły realizacji

Tworzenie stron www Łódź strony internetowe agencja interaktywna

Nowa strona internetowa dla marki Augusto

Realizacja: Projekt strony www i CMS.Mimo dla lodów Augusto

Prezentujemy stronę internetową stworzoną dla Augusto, marki znanej z lodów familijnych, obecnych w Polsce od ponad 40. lat. Do naszych zadań należało:

- layout strony www zgodny z linią kreatywną marki

- katalog produktów online

- oprogramowanie CMS.Mimo do zarządzania zawartością strony www przez Klienta

- szkolenie zespołu Klienta

- edycja treści i zdjęć, dodanie bazy produktów,

- wersje językowe

- wdrożenie i szkolenia 

Tworzenie stron internetowych jest kreatywnym procesem, na który składa się kilka etapów prac:

- layout

- kodowanie

- CMS

- content

- testowanie

- wdrożenie

Naszym punktem wyjścia, była poprzednia strona www marki, którą stworzono wiele lat temu i stąd przestała spełniać aktualnie obowiązujące standardy. Dawną szatę graficzną augusto.pl, obrazuje poniższa grafika:

analiza potrzeb strony internetowej, przygotowanie briefu i rysunków koncepcyjnych

Po zapoznaniu się z nowymi potrzebami Klienta w zakresie web development, podjęliśmy decyzję o zgłoszeniu się do udziału w konkursie ofert, przeprowadzanego przez właściciela marki Augusto, firmę Kilargo.

Po szeregu spotkań, wyłoniono agencję MIMO.PL jako zwycięzcę konkursu ofert i wykonawcę nowej strony internetowej marki Augusto.

 

 

Projektowanie strony internetowej dla marki Augusto:

Prace nad nową stroną www Augusto rozpoczęliśmy od analizy marki i jej produktów a następnie dokładnego rozplanowania layoutu, na bazie którego powstał projekt graficzny strony internetoowej. Zgodnie z przyjętymi założeniami strona miała wyróżniać się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem, a także w atrakcyjny sposób przedstawiać produkty.

 

 

Oprócz tego stworzona została struktura podstron informacyjnych, w myśl zasady,
że regularne tworzenie treści na stronie, pozytywnie wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania w Google.

 

 

Stworzone zostały specjalne makiety, które następnie testowaliśmy na różnych ekranach i urządzeniach mobilnych. Przygotowane zostały także wizualizacje każdej z podstron oraz katalog produktów.

 

 

strony www webdesign

Po zatwierdzeniu przez Klienta widoków, rozpoczęliśmy pracę nad kodowaniem opracowaniem systemu CMS, czyli panelu administracyjnego, który umożliwia szybką i bezproblemową aktualizację treści na stronie. Do realizowanych przez nas prac związanych z programowaniem strony wykorzystaliśmy nasz testowy serwer internetowy, dzięki temu Klient mógł na bieżąco śledzić proces twórczy.

 

 

Kolejnym krokiem było uzupełnienie powstałej strony internetowej w treści, zdjęcia i bazę produktów.

 

 

Po akceptacji wykonanej przez nas aplikacji przez Klienta, wdrożyliśmy projekt strony www wraz z oprogramowaniem na serwerze docelowym Augusto.

 

 

Przedstawione w tym artykule informacje odnośnie projektu stworzonego Augusto, są dobrym przykładem tego jak przebiega kreacja website development w sposób dedykowany dla konkretnej marki.

tworzenie stron www dla marki Augusto

Każdy projekt traktujemy w sposób indywidualny, starając się dopasować go potrzeb oraz oczekiwań Klienta, w zgodzie z nowymi technologiami. Tworzenie strony internetowej jest procesem wieloetapowym, który realizujemy według wieloletniej wiedzy, doświadczenia, procedur technicznych i aktualnych standardów. Dobrze wykonana strona internetowa to inwestycja w wizerunek firmy, a także wymierny zysk finansowy, osiągnięty dzięki wysokiej pozycji w Google na określone frazy.

Tworzenie stron www wysokiej jakości, wymaga od wykonawcy dysponowania odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami.

 

ZOBACZ on-line


TAGI:
strona www dla producenta lodów