AGENCJA KREATYWNA
MENU
 

Szczegóły realizacji

nowa strona www dla producenta lodów Kilargo

Projekt i stworzenie nowej strony internetowej producenta lodów Kilargo

Realizacja: projektowanie stron www Łódź Strony internetowe Warszawa

Realizacja strony internetowej dla polskiego producenta lodów. Do naszych zadań należała kompleksowa realizacja projektu strony www wraz z systemem CMSmimo. Kompleksowe stworzenie strony internetowej obejmowało:

- projekt graficzny strony www i funkcjonalność,
- panel administracyjny CMS,
- content management,
- wersje językowe,
- katalog produktów.Na wstępie współpracy przy budowie strony internetowej, warto zaznaczyć, że tworzenie stron www to kilkuetapowy proces twórczy.

Firma Kilargo to jeden z największych producentów lodów w Europie, działający na całym świecie. Celem naszych działań było odświeżenie wizerunku firmy w internecie, dzięki utworzeniu nowej strony internetowej, jak również skatalogowanie oferty w kierunku dostępności online.

 

Jak przebiegał proces stworzenia strony internetowej dla Kilargo?

Przed zawarciem współpracy, przeprowadziliśmy analizę potrzeb Klienta oraz projektu strony www i przygotowaliśmy wycenę. Po zawarciu współpracy, stworzyliśmy koncepcję i specyfikację techniczną. Powstały także rysunki koncepcyjne layoutu nowej strony internetowej zawierającej strefę b2b i katalog produktów.

Zakres funkcjonalny: zastosowanie rozwiązań szytych na miarę.

Zastosowaliśmy szereg rozwiązań indywidualnych, dopasowanych do potrzeb Klienta, w tym autorski system CMS, który jest przez nas rozwijany i aktualizowany, jest to system rozwojowy i wspierany.

 

Nasze usługi objęte są opieką techniczną i pakietem szkoleń.

ZOBACZ ON-LINE

TAGI:
strony internetowe branża spożywcza